Oblo

Szybko, Tani i Skutecznie

Artykuły

Colostrigen- kapsułki z siary mleka krowiego

Na rynku znaleźć można wiele bardzo zdrowych suplementów. Colostrigen w kapsułkach składa się z liofilizowanego colostrum, czyli substancji pozyskanej z siary mleka krowiego. Jest to produkt, który zawiera wiele dobroczynnych dla ciała składników i zachowuje pełną bioaktywność. Kapsułki te są uzupełnieniem diety. Przydają się osobom, które chcą zachować długo silny, zdrowy organizm. Colostrigen jest niezwykłym zbiorem składników, który pozwoli na szybką regenerację ciała.

Colostrigen- co zawiera

Kapsułki zawierają colostrum bovinum. Jest to substancja, która składa się z czynników odpornościowych, takich jak immunoglobuliny, ale również dużej liczby witamin i minerałów. Zawierają również czynniki wzrostu, lizozym i laktoferynę. To elementy, które nasz organizm potrzebuje od pierwszych do ostatnich dni swojego życia.

Dostarczane w kapsułkach colostrigen pomogą w utrzymaniu zbalansowanej ilości składników w organizmie. Wspierają rozwój i utrzymują naturalne mechanizmy obronne na wysokim poziomie, szczególnie w warunkach stresu, gdzie nasz organizm jest osłabiony.

Colostrgen w kapsułkach

Dobroczynne właściwości kapsułek z siary mleka krowiego pozwalają na szybką regenerację organizmu. Osoby z problemami żołądkowo-jelitowymi uzyskują znaczną poprawę jakości życia, w trakcie regularnego stosowania suplementu.

Dzięki niemu możliwe jest zregenerowanie organizmu po ciężkich chorobach. Więcej informacji na temat produktu:

  Każdy wie że remont to trudne sprawy

Udostępnij

O autorze