Oblo

Szybko, Tani i Skutecznie

Artykuły

Najlepiej dopasowany kredyt dla małych firm

Jednym z kredytów najlepiej dopasowanych do potrzeb małych firm jest kredyt przeznaczony na inwestycje w majątek firmy. Wskazuje na to już sam profil klientów mogących wnioskować o uzyskanie tego rodzaju dofinansowania. Jest ono przygotowywane z myślą o osobach prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i przedstawicielach zawodów zaufania publicznego wskazanych przez bank oraz wspólnikach spółek cywilnych i spółkach prawa handlowego.

Pomimo tego, że tego rodzaju firmy siłą rzeczy nie osiągają tak dużych obrotów jak większe przedsiębiorstwa, udzielane im kredyty sięgają kwot rzędu nawet trzech milionów złotych. Natomiast minimalna kwota kredytu o jaki można się starać wynosi dziesięć tysięcy. Poza tym uprawnionymi wnioskodawcami są zarówno przedstawiciele firm z długim stażem, jak i takich, które dopiero wchodzą na rynek.

Kredyt inwestycyjny na inwestycje w majątek firmy jest jednym z kredytów z zabezpieczeniem. Wszelkie formalności związane z uzyskaniem tego rodzaju kredytu dla małych firm dopełniane są podczas spotkania z doradcą bankowym, który po sprawdzeniu poprawności wniosku może od razu zaproponować podpisanie umowy kredytowej.

Może ona obowiązywać nawet przez dziesięć lat i pozwalać na stałe poszerzanie zakresu prowadzonej inwestycji z równoczesną spłatą rat według ustalonego wcześniej harmonogramu. Proces spłaty kredytu będzie monitorowany dzięki dostępowi do Idea Cloud. Więcej na ten temat można znaleźć między innymi na stronie

  Każdy wie że remont to trudne sprawy

Udostępnij

O autorze